Hakkımızda

1989 yılında başladığımız takı sektörüne 2000 yılından beri Berk kuyumculuk olarak devam etmekteyiz. Mağazamız her zaman güncel olan ürünleri hızla değişen modayı takip etmiştir. Firmamız tüm Türk silahlı kuvvetlere, üniversitelere diğer kurum, derneklere özel logolu ürünlerle kalitesini ve güvenirliliğini ispatlamıştır. Mağazamız zengin ürün çeşidi, uygun fiyatı ve dürüstlüğü kendine prensip edinen İzmir’in internet mağazasıdır.

Takı bir bayan için en önemli aksesuarların başında gelir. Bazen güzel bir evliliğin başlangıcı için bazen de mutlu bir yuvanın taçlandırılması için kısacası takının olmadığı ve bulunmadığı bir yer asla yoktur. Kocanıza, karınıza, annenize, sevdiğinize ya da arkadaşınıza alacağınız bir takı o kadar çok şeyi anlatabilecektir ki belki de kelimelere dökemediğiniz cümleler tek bir parıltı ile birlikte ağzınızdan dökülmüş olacak. Takı için bir tercih yoktur çünkü her takının bir hayranı olduğu gibi herkesin hoşuna gidecek olan bir takı modeli de mutlaka vardır. Bazen şık bir kıyafetinizin tamamlayıcısı olabileceği gibi bazen de spor bir kıyafetle bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Genellikle erkekler için gümüş takılar biraz daha ön plana çıkmıştır hatta evliliklerin ilk başlangıcı olan alyans seçiminde de bu tercih ön planda tutulur.

Gümüş alyans bir yüzük erkek için en ideal olanıdır ancak yalnızca gümüş değil çok şık tasarımlara sahip olan altın bir yüzükte tercih edilebilecektir. Kısacası söylemek istediğimiz iyi bir modeli ve güvenli bir tercih yapmak istiyorsanız o zaman size http://www.kuyumcudan.com adresimizden İzmir’in internet üzerinden özellikle de takı sektöründe en iddialı firmalarından bir haline gelmeyi başarmış Berk Kuyumculuk olarak  size her türlü modeli rahat bir şekilde bulabilmeniz konusunda yardımcı olabilriz. Firmamız yalnızca alyans değil aynı zamanda kolyeden tutun da kol düğmelerine varıncaya kadar pek çok takının satış işlemini gerçekleştirmektedir.Berk kuyumculuk

Mermerli kuyumcular çarşısı 928 sokak no.9 kemeraltı-İzmir

0232–4253836

0232–4836467

info@kuyumcudan.com